Národné tenisové centrum a.s. používa súbory cookie a podobné technológie na spravovanie, vylepšovanie a prispôsobovanie obsahu vašim potrebám. Používajú ich tiež tretie strany - napíklad spoločnosť Google, Facebook a ďalšie. Prečítajte si, prosím, informácie o používaní a spravovaní súborov cookie v našich Zásadách na ochranu súkromia a osobných údajov. Zatvorením tohto oznámenia alebo používaním tejto stránky vyjadrujete súhlas s našim používaním týchto technológií. Oznam je v súlade so Zákonom 351, §55, ods. 5 a tiež v súlade s predpismi EÚ.  Rozumiem      
Profil | NTC - Národné tenisové centrum

Profil

NAJVÄČŠÍ TENISOVÝ STANOK
na Slovensku. Národné tenisové centrum je najmodernejší športovo-kultúrny stánok nachádzajúci sa v širšom centre Bratislavy. Bolo vybudované za účelom prípravy reprezentácie SR, ale aj ako športové centrum pre širokú verejnosť.
PRIESTORY V NÁRODNOM TENISOVOM CENTRE
V NTC sa nachádza 8 krytých tenisových kurtov, 14 bedmintonových kurtov, 4 squashové kurty , moderné fitness centrum InPulse, reštaurácia s kaviarňou, visage štúdio, športové predajne, galéria LCD, parkovisko v suteréne a k dispozícii sú tiež 3 kongresové sály. Sídlo Slovenského tenisového zväzu je situované v administratívnej budove, ktorá je včlenená medzi tréningovú a centrálnu časť NTC. V budove STZ využíva priestory aj Tenisová škôlka–Raketka.
AEGON Aréna NTC
AEGON aréna NTC spĺňa požiadavky medzinárodných športových federácií na usporiadanie svetových a európskych šampionátov v halových športoch. Celý komplex je navyše klimatizovaný, čo ocenia návštevníci najmä v horúcich letných dňoch. Divákom poskytuje komfort a pohodlie, vrátane kontaktu s hracou plochou. Počas letných mesiacov je možné hrať v centrálnej hale pod otvorenou strechou.
OTVÁRACIA STRECHA NA SLOVENSKU
NTC s unikátnym riešením športovej haly s otváracou strechou umožňuje celoročné plnohodnotné využitie centra.

HLAVNÝ PARTNER

REKLAMA

VYBERTE SI SVOJ TERMÍN

ONLINE REZERVÁCIE ŠPORTOVÍSK