Národné tenisové centrum a.s. používa súbory cookie a podobné technológie na spravovanie, vylepšovanie a prispôsobovanie obsahu vašim potrebám. Používajú ich tiež tretie strany - napíklad spoločnosť Google, Facebook a ďalšie. Prečítajte si, prosím, informácie o používaní a spravovaní súborov cookie v našich Zásadách na ochranu súkromia a osobných údajov. Zatvorením tohto oznámenia alebo používaním tejto stránky vyjadrujete súhlas s našim používaním týchto technológií. Oznam je v súlade so Zákonom 351, §55, ods. 5 a tiež v súlade s predpismi EÚ.  Rozumiem      
Prevádzky | NTC - Národné tenisové centrum

Prevádzky

Fitness centrum InPulse

Príďte si vyskúšať InPulse Fitness Academy v Bratislavskom Národnom Tenisovom centre, kde cvičenie robí zázraky...

www.inpulse.sk

NTC - Stage restaurant

Reštaurácia so sídlom v Národnom tenisovom centre ponúka svojim zákazníkom na výber množstvo chutných jedál prevažne stredoeurópskej kuchyne.

www.ntc-stage.sk

Visage studio Arria
s kartou NTC zľava 10%
Samsung gallery
s kartou NTC zľava 5%
HOTEL Set

je malý útulný hotel s vôňou čaju, kde nie ste číslo izby ale náš milý hosť.

s kartou NTC zľava 10%

www.hotelset.sk

PRESPORTY
Fitline
s kartou NTC zľava 20%
Raketka

Cieľom ANGLICKO-ŠPORTOVEJ PREDŠKOLSKEJ AKADÉMIE je vytvárenie bilingválneho anglicko-slovenského harmonického prostredia s individuálnym prístupom, pohľadom a dôrazom na silné stránky osobnosti dieťatka pod vedením profesionálneho tímu pedagógov a vedenie k zdravému životnému štýlu prostredníctvom zdravej stravy a športových aktivít.

HLAVNÝ PARTNER

REKLAMA

VYBERTE SI SVOJ TERMÍN

ONLINE REZERVÁCIE ŠPORTOVÍSK