Národné tenisové centrum a.s. používa súbory cookie a podobné technológie na spravovanie, vylepšovanie a prispôsobovanie obsahu vašim potrebám. Používajú ich tiež tretie strany - napíklad spoločnosť Google, Facebook a ďalšie. Prečítajte si, prosím, informácie o používaní a spravovaní súborov cookie v našich Zásadách na ochranu súkromia a osobných údajov. Zatvorením tohto oznámenia alebo používaním tejto stránky vyjadrujete súhlas s našim používaním týchto technológií. Oznam je v súlade so Zákonom 351, §55, ods. 5 a tiež v súlade s predpismi EÚ.  Rozumiem      
NTC - Národné tenisové centrum

Muzikál Bambuľka

16.03.2018 00:00

Dátum :    16. - 18. marca 2018

Miesto:    AEGON aréna, Bratislava

LEGENDÁRNA BAMBUĽKA a DEDO JOZEF Vám po prvýkrát zahrajú a zaspievajú svoje nezabudnuteľné príbehy a piesne v muzikálovej forme v jedinečnej réžii Jána Ďurovčíka.

Najznámejšia detská hrdinka, ktorá už takmer 30 rokov baví všetky generácie svojimi príhodami a milými piesňami, z ktorých mnohé sa stali legendárne hity.

Na jeseň 2017 sa podujali tvorcovia zorganizovať niekoľko castingov po Slovensku, s cieľom nájsť novú BAMBUĽKU a DEDA JOZEFA, ktorých neskôr predstavia verejnosti a novinárom ako hlavných hrdinov pripravovaného muzikálu. Castingy budú mať svoju vlastnú podpornú reklamú kampaň. Premiéra muzikálu je naplánovaná na marec 2018 v Bratislave, kde sa odohrá niekoľko predstavení a následne sa protagonisti presunú do rôznych miest Slovenska.

Predaj lístkov: https://www.ticketportal.sk/Event/Muzikal_Bambulka

Ticket live: https://www.ticketlive.sk/sk/event/muzikal-bambulka

HLAVNÝ PARTNER

REKLAMA

VYBERTE SI SVOJ TERMÍN

ONLINE REZERVÁCIE ŠPORTOVÍSK