Národné tenisové centrum a.s. používa súbory cookie a podobné technológie na spravovanie, vylepšovanie a prispôsobovanie obsahu vašim potrebám. Používajú ich tiež tretie strany - napíklad spoločnosť Google, Facebook a ďalšie. Prečítajte si, prosím, informácie o používaní a spravovaní súborov cookie v našich Zásadách na ochranu súkromia a osobných údajov. Zatvorením tohto oznámenia alebo používaním tejto stránky vyjadrujete súhlas s našim používaním týchto technológií. Oznam je v súlade so Zákonom 351, §55, ods. 5 a tiež v súlade s predpismi EÚ.  Rozumiem      
NTC - Národné tenisové centrum

PAROV STELAR

12.05.2017 19:00

PAROV STELAR

Dátum: 12.05.2017 Čas: od 19.00 hod.
Miesto konania: Aegon Arena, Bratislava 

Popis:
Najslávnejší rakúsky hudobník Parov Stelar sa vracia do Bratislavy s kapelou vo veľkom štýle! Pod názvom Burning Spider tour 2017 odpáli v piatok 12. mája 2017 v bratislavskej Aegon Arene veľkolepú tanečnú párty. Parov Stelar je považovaný za zakladateľa elektro swingu - hudobného žánru, ktorý ovládol nielen klubovú scénu, ale aj hudobné festivaly po celom svete. S viac ako miliónom fanúšikov na sociálnej sieti Facebook a viac ako 100 miliónmi pozretí na Youtube sa radí nielen medzi najpopulárnejších Rakúšanov, ale patrí k aj absolútnej hudobnej špičke v celosvetovom meradle. Na jar roku 2017 plánuje Parov Stelar vydanie nového albumu Burning Spider. Bratislava tak zažije 12. mája nielen najväčšie hity, ale aj celkom nové skladby.

 

Zľavy a vstupenky pre:
- imobilných + doprovod: imobilní 19,-€ + doprovod 20,-€ (limitovaná kapacita 10+10 miest)
Vstupenka pre doprovod platná len spolu so vstupenkou pre imobilného. Predaj vstupeniek pre imobilných+doprovod len na centrále Ticketportal, Radlinského 27, Bratislava a po kontrole preukazu.

 

Predaj lístkov: https://www.ticketportal.sk/event.aspx?id=23107HLAVNÝ PARTNER

REKLAMA

VYBERTE SI SVOJ TERMÍN

ONLINE REZERVÁCIE ŠPORTOVÍSK